ÚvodPlastová okna › Katalog firem

Jak katalog firem dodávajících plastová okna funguje?

Ruční práce

Náš katalog je výjimečný tím, že je sestavován a spravován pouze ručně. Tento poněkud staromódní způsob sice není příliš flexibilní, ale zaručuje nejvyšší možnou kvalitu, kterou může návštěvník našich stránek získat. Jako důkaz, že tomu tak skutečně je, slouží i samotný fakt, že jste se dostali až sem, čtete tyto řádky a přemýšlíte, jak by se Váš zápis v našem katalogu dal ještě vylepšit, aby Vám přivedl další relevantní návštěvníky a potencionální zákazníky.

Řešení na míru

Zakladatel tohoto webu má léta praxe v oblasti SEO optimalizace a internetového marketingu. Zvykl si dělat věci netradičně a úspěšně. I tento katalog se odlišuje od ostatních svým osobitým pojetím. Jedním z hlavních pilířů naší dobré prezentace je budování hodnotného, kvalitního a originálního obsahu. Právě díky tomu, že můžeme každou prezentaci samostatně zkontrolovat a upravit, dosahujeme nejlepších výsledků (resp. ještě lepších, než kdybychom Vás nechali spravovat si profil Vaší firmy samostatně). Jsme schopni podle Vašeho zájmu a možností rozšířit Váš firemní profil na našich stránkách a případně vytvořit zcela jedinečnou vlastní stránku na subdoméně vasefirma.vyberokna.cz.

Přednostní výpisy a úpravy profilu

Pokud máte zájem zobrazovat se v našem katalogu dodavatelů plastových oken výše než konkurence, případně byste chtěli provést úpravu Vašeho profilu (rozšíření textových informací, odstranění reklamy, odstranění nofollow tagu u odkazu na Váš web, více fotografií, video upoutávka, samostatná mikrostránka atp.), kontaktujte nás, ozveme se Vám zpět s nabízenými možnostmi.